Kampkalender

Loading Hendelser

Hendelser for mai 2019

Hendelser Search and Views Navigation

Hendelse Views Navigation

Calendar of Hendelser

Calendar of Hendelser
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
29

Inderøy – Steinkjer 2 (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

Inderøy – Steinkjer (BDO-serien G13 9er 1.div avd. 01 Vår )

NTNUI – Steinkjer (3. div. kvinner avd. 01)

30

Byafossen – Steinkjer (TrønderEnergi-serien G12 9er avd 01 Vår)

Egge 2 – Steinkjer 2 (BDO-serien G13 9er 2.div avd. 02 Vår)

Namdalseid – Steinkjer (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

1

Rørvik – Steinkjer (OBOS-cup G13 9er – pulje 1)

Sverre – Steinkjer (BDO-serien J15 11er avd. 01 Vår)

Steinkjer – Levanger (NM Menn – ordinære runder)

2

Steinkjer 2 – Skogn (TrønderEnergi-serien G11 7er avd 04 Vår)

Steinkjer /Byafossen – Malm (TrønderEnergi-serien J12 7er avd. 02)

Steinkjer 2 – Sverre 2 (Kvinner 7er avd. 01)

3

Sparbu – Steinkjer (TrønderEnergi-serien G11 7er avd 03 Vår)

4

Steinkjer – Freidig (BDO-serien G14 11er 1.div avd. 01 Vår)

Nybergsund IL Trysil – Steinkjer (Norsk Tipping-ligaen avd 5)

Melhus – Steinkjer (BDO-serien J14 11er avd 02 Vår)

5

Charlottenlund – Steinkjer (BDO-serien G16 1.div avd. 01 Vår)

6

Sørlia – Steinkjer (BDO-serien G13 9er 1.div avd. 01 Vår )

Steinkjer – Byåsen KF 2 (3. div. kvinner avd. 01)

Kolvereid – Steinkjer 2 (Kvinner 7er avd. 01)

7

Steinkjer – Namsos (TrønderEnergi-serien G12 9er avd 01 Vår)

Steinkjer – Snåsa (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

Stod – Steinkjer 2 (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

8

Steinkjer – Fram (BDO-serien J15 11er avd. 01 Vår)

Steinkjer 2 – Nardo 2 (BDO-serien G14 9er avd. 02 Vår)

Steinkjer – Orkla (BDO-serien G19 0.div. vår)

9

Steinkjer 2 – Byafossen (BDO-serien G13 9er 2.div avd. 02 Vår)

Sparbu 2 – Steinkjer 2 (TrønderEnergi-serien G11 7er avd 04 Vår)

Steinkjer – Sandvollan (TrønderEnergi-serien G11 7er avd 03 Vår)

10
11

Steinkjer 2 – Rørvik (BDO-serien G16 2.div avd. 01 Vår)

Steinkjer – Orkla (Norsk Tipping-ligaen avd 5)

12

Steinkjer – Sverresborg (BDO-serien J14 11er avd 02 Vår)

Steinkjer – Nessegutten (TrønderEnergi-serien G12 9er avd 01 Vår)

Steinkjer – Namsos (BDO-serien G16 1.div avd. 01 Vår)

13

Steinkjer 2 – Overhalla (Kvinner 7er avd. 01)

14

Egge – Steinkjer (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

Steinkjer 2 – Beitstad (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

Klæbu – Steinkjer (BDO-serien G13 9er 1.div avd. 01 Vår )

15

Steinkjer – Sparbu /Henning (BDO-serien J15 11er avd. 01 Vår)

Sverre – Steinkjer (TrønderEnergi-serien G12 9er avd 01 Vår)

Steinkjer /Byafossen – Sandvollan (TrønderEnergi-serien J12 7er avd. 02)

16

Steinkjer 2 – Vuku 2/Stiklestad 2/Leksdal 2 (TrønderEnergi-serien G11 7er avd 04 Vår)

Sverre 2 – Steinkjer (TrønderEnergi-serien G11 7er avd 03 Vår)

17
18

Gjøvik-Lyn – Steinkjer (Norsk Tipping-ligaen avd 5)

19

Sparbu – Steinkjer 2 (BDO-serien G13 9er 2.div avd. 02 Vår)

20

Nessegutten 3 – Steinkjer 2 (TrønderEnergi-serien G11 7er avd 04 Vår)

Steinkjer /Byafossen – Sverre 2 (TrønderEnergi-serien J12 7er avd. 02)

Gimse – Steinkjer (3. div. kvinner avd. 01)

21

Steinkjer – Kvam /Følling (TrønderEnergi-serien G12 9er avd 01 Vår)

Steinkjer – Inderøy (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

Sørlia – Steinkjer 2 (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

22

Steinkjer – Sverre 2 (BDO-serien G13 9er 1.div avd. 01 Vår )

Verdal – Steinkjer (BDO-serien G19 0.div. vår)

23

Steinkjer – Sørlia (TrønderEnergi-serien G11 7er avd 03 Vår)

Inderøy – Steinkjer /Byafossen (TrønderEnergi-serien J12 7er avd. 02)

Egge 2 – Steinkjer 2 (BDO-serien G16 2.div avd. 01 Vår)

24

Tiller 2 – Steinkjer 2 (BDO-serien G14 9er avd. 02 Vår)

Ogndal – Steinkjer (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

Steinkjer 2 – Følling (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

25

Nationalkameratene – Steinkjer (BDO-serien G14 11er 1.div avd. 01 Vår)

Kattem – Steinkjer (BDO-serien J14 11er avd 02 Vår)

Steinkjer – Brumunddal (Norsk Tipping-ligaen avd 5)

26

Sørlia – Steinkjer (BDO-serien G16 1.div avd. 01 Vår)

Trygg/Lade – Steinkjer (BDO-serien G13 9er 1.div avd. 01 Vår )

27

Sørlia 2 – Steinkjer 2 (Kvinner 7er avd. 01)

28

Egge – Steinkjer (TrønderEnergi-serien G12 9er avd 01 Vår)

Steinkjer – Steinkjer 2 (TrønderEnergi-serien J11 7er avd 01 Vår)

Steinkjer – Remyra (BDO-serien J17 1.div avd. 01 Vår)

29

Egge – Steinkjer (BDO-serien G13 9er 1.div avd. 01 Vår )

Steinkjer – Egge (BDO-serien G14 11er 1.div avd. 01 Vår)

Steinkjer – Levanger (BDO-serien G19 0.div. vår)

30

Remyra – Steinkjer /Byafossen (TrønderEnergi-serien J12 7er avd. 02)

31

Steinkjer 2 – Sverre 3 (BDO-serien G13 9er 2.div avd. 02 Vår)

1

Steinkjer 2 – Rørvik (BDO-serien J17 2.div avd. 01 Vår)

Steinkjer – Gimse (BDO-serien J14 11er avd 02 Vår)

2

Kongsvinger 2 – Steinkjer (Norsk Tipping-ligaen avd 5)

Steinkjer – Malvik (BDO-serien G16 1.div avd. 01 Vår)

+ Export Events
Generalsponsor

DNB er SteinkjerFK's generalsponsor.

Hovedsponsorer
Bli sponsorAlle sponsorer